×

Please choose your language

لطفا زبان خود را مشخص کنید

×
We use cookies to ensure you get the best experience on our website. Ok, thanks Learn more

gegli

آزاد 66

درخت نقاشی کنید تا خودتان را بهتر بشناسید .

درخت نقاشی کنید تا خودتان را بهتر بشناسید .

درخت میوه دار Description: 2001289706096835382_th.jpg

اگر درختی که کشیده اید بر شاخه هایش میوه است ، باید گفت : که شما گرفتار یک جور غم خوردن مطبوع در وجود خود هستید . از این که گاهی در افسردگی غرق شوید و غبار غم بر صورتتان بنشیند لذت می برید . در عین حال بسیار مشتاقید که همیشه مورد توجه اطرافیان باشید و گاهی دروغهای کوچکی می گویید تا جلب توجه کنید و البته گاهی هم از اطرافیان دروغ می شنوید . با این حال این دروغها را چون شیرین و رویاساز هستند می پسندید . اگر در نقاشی خود میوهای درخت را به حالت فرو افتادن از شاخه ها نشان داده اید ، معنایش این است که حس می کنید کسی که دوستش دارید در حال ترک کردن شماست .

درختی که بر شاخه ها و تنه ی آن هاشور زده و سایه انداخته اید. Description: 2.jpg

این نقاشی از یک ترس یا نگرانی در ضمیر پنهانتان حکایت می کند . ممکن است نگران از دست دادن کسی باشید یا از این بترسید که به آرزوهایتان و نقشه هایی که کشیده اید نرسید . این عدم اعتماد به نفس سبب می شود گاهی در وجود خود احساس بی کفایتی کنید . ترسها را از وجود خود دور کنید تا راحت باشید و از احساس زندگی در زیر ابرها رنج نبرید .

شاخه های انبوه و گره خورده Description: 3.jpg

شما از نظر منطق و اندیشه به اندازه کافی بالغ شده اید و می توانید تعادل را در زندگی تان برقرار کنید ، زیرا احساسات مهاجمانه و افراطی و خواسته های نامعقول ندارید ، اصلاْ جاه طلب و افزون خواه نیستید و از رقابت با اطرافیان خوشتان نمی آید . بیش از حد به خانه و خانواده و دوستان خود وابسته هستید. تمام مراحل سخت و بحرانی را به خوبی پشت سر می گذارید ، زیرا در طبیعت شما خصوصیات انفعالی و تائید پذیری شدیدی نهفته است . بدخواهان ممکن است این آرامش فکر شما را ناشی از تنبلی بدانند.

خطوط و شاخه های اتفاقی Description: 4.jpg


اگر شاخه های درخت خود را درهم و برهم و نامنظم و غیر متعادل رسم کرده اید ، در شخصیت شما رگه هایی از احساس شوخ طبعی و نشاط و لذت بردن از زندگی وجود دارد . اما به طور کلی انسانها تغییر ناپذیرند و حالات روحی شما هم چون هوای بهاری است که زیاد قابل پیش بینی نیست . یک لحظه شاد هستید و ممکن است بلافاصله هر چه اراده کرده اید انجام دهید . دوستان ثابت ندارید ، چون اغلب دوست عوض می کنید و همیشه در جستجوی تازه ها و تازگی ها هستید . در شخصیت و خلق و خوی شما بی هدفی به وضوح آشکار است .

شاخه های رو به پایین Description: 5.jpg

این درخت متاسفانه از خوشحالی باطنی حکایت نمی کند . شما در احساس کلی خودتان از زندگی نتوانسته اید این تعادل را برقرار کنید . واکنش هایتان حساب شده نیست . در یک لحظه تحت تاثیر حالات و احساسات آنی قرار می گیرید . برای شما یک تصمیم قطعی گرفتن مدتها وقت را برای رسیدن به آن صرف کردن کار بسیار دشواری است . در بیشتر لحظه ها ترجیح می دهید از آن تصمیم صرف نظر کنید . به خصوص به محض آنکه اوضاع اندکی برایتان ناخوشایند می شود کنترل عصبی خود را از دست می دهید و خود را به طور دربست در اختیار احساساتتان قرار می دهید .

شاخه های برهنه و نوک تیز Description: 6.jpg

شما همیشه در حال تدافعی هستید و حس می کنید دیگران می خواهند به نوعی به شما حمله کنند . به همین دلیل در بیشتر موارد دست پیش را می گیرید و قبل از هر اقدام از طرف آنها خودتان حمله را آغاز می کنید . می توان گفت : در شخصیت شما خارهایی هست که خیلی راحت حاضرید آن را به جان و روح اطرافیان وارد کنید . این خارها در ضمن نشانه بخشی پنهان در طبیعت شماست که تلخی کلام و دوستانه نبودن رفتارتان را موجب می شود . سعی کنید آرامش داشته باشید و به ضمیر پنهان خود اجازه دهید شما را جهت دوست داشتن مردم و خوبی ها هدایت کند تا برای همه محبوب و دوست داشتنی باشید . چون خوشبختانه این استعداد محبت و مهربانی کردن در وجود شما نهفته است و شما فقط آن را پرورش دهید .

شاخه های حلقه حلقه Description: 7.jpg


اگر درخت خود را شبیه این تصویر کشیده اید شما فردی با تمایلات قوی و محکم نسبت به آزادی فردی هستید. البته تا حدودی هم منزوی و درون گرائید و شخصیت خودتان را کاملاْ به دور از کنترل دیگران قرار می دهید و به ندرت تحت تاثیر سایرین قرار می گیرید . می کوشید طوری زندگی کنید که ایده آل خودتان است و به همین دلیل دوستانتان را با روشن بینی و دقت کافی بر می گزینید . ولی معاشرتهایتان با آنها هرگز از حدودی که تعیین کرده اید نمی گذرد . اعتماد به نفس شما قابل تحسین است.

تنه باریک و بلند و شاخه های بی برگ Description: 8.jpg

در طبیعت شما تمایل به خودنمایی وجود دارد و همین تمایل انگیزه ای برای تشویق شما به روشنفکر بودن و تافته جدا بودن است . دوست دارید به ایده های تازه و جنجالی بپردازید و به یاری آنها بعضی کارهای به اصطلاح روشنفکرانه خود را متوجه مردم قرار دهید . اما معمولاْ این همه شور و اشتیاق شما در مواجهه با چیزهای تازه خیلی فصلی است و هرگز عقیده ای را تا رسیدن به کمال آن دنبال نمی کنید.

خطوط نقطه چین Description: 9.jpg


اگر درخت را به طور نقطه چین کشیده اید از جهت عتطفی و احساسی آدمی بی پروا و غیر قابل کنترل هستید . اغلب بدون هیچ ملاحظه ای خود را با ماجرا و رابطه هایی که پایانش ناپیداست در گیر می کنید و از عاقبتش هراسی به دل راه نمی دهید . تصمیمات شما در اکثر موارد آنی و بدون تفکر درباره نتایج احتمالی آن است .

درختی در یک جزیره Description: 11.jpg


شما اغلب احساس تنهایی می کنید . اشتیاق زیادی برای برخورداری از امنیت عاطفی و برقراری تعادل در زندگی احساسیتان دارید . ولی گاهی دوستی کردن را خیلی دشوار می یابید و به همین دلیل علی رغم اشتیاق فراوان برای داشتن یک رابطه عاطفی پربار در لحظه انتخاب فقط تنهایی را بر می گزینید . با این مشکل مبارزه کنید و بیشتر معاشرتی و اجتماعی باشید .

 

جمعه 8 بهمن 1390 - 2:41:27 PM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم

آخرین مطالب


سکوت ......


راه استفاده از گوجه فرنگی برای زیبایی13


8 تکه لباسی که هر خانم باید داشته باشد+ مطلب کاربردی


مفيدترين روغن‌هاي گياهي براي انواع مختلف مو


فوت و فن‌های جذاب بودن را یاد بگیرید


میوه ای تابستانی که شما را خوش اخلاق می کند!


طنز: روش شکار شوهر در ایران


راار هایی برای دوست داشتن مردان بدقلق


اندیشه هاااااااااا


متن زیبا ارسالی یکی از دوستان خوب


نمایش سایر مطالب قبلی
آمار وبلاگ

275937 بازدید

25 بازدید امروز

2099 بازدید دیروز

2571 بازدید یک هفته گذشته

Powered by Gegli Social Network (Gohardasht.com)

آخرين وبلاگهاي بروز شده

Rss Feed

Advertisements

Copyright ©2003-2020 Gegli Social Network (Gohardasht) - All Rights Reserved

Developed by Dr. Mohammad Hajarian

Powered by MainSystem